Kontakt

Har du prenumerationsärenden?

Kundtjänst e-postadress: tidningenvi@pressdata.se
Kundtjänst tel nr: 08-799 62 22
Öppet: Vardagar kl 8-18.

Kundtjänst postadress:
Vi Media AB
c/o Pressdata
Box 610
832 23 FRÖSÖN

Vill du kontakta redaktionen?

Växel: 010-744 24 00

Kontakta redaktionen via e-post till redax@vi-tidningen.se
Kontakta företagets medarbetare på fornamn.efternamn (at) vi-tidningen.se

Postadress:
Vi Media AB
Box 2052
103 12 Stockholm

Besöksadress:
Tryckerigatan 4 (Norstedtshuset)
Riddarholmen
Stockholm

Godsadress:
Vi Media AB
Norra Riddarholmshamnen 1
111 28 Stockholm.

Sofia Wadensjö Karén
Vd, chefredaktör och ansvarig utgivare
sofia.wadensjo@vi.se

Tomas dur Fläckman
Redaktionschef
tomas.flackman@vi.se

Stina Jofs
Senior editor
stina.jofs@vi.se

Josefin Olevik
Redaktör
josefin.olevik@vi.se

Peter Fröberg Idling
Litteraturredaktör
peter.froberg-idling@vi.se

Hanna Johansson
Art director
hanna.johansson@vi.se

Susanna Berglid
Upplageansvarig
susanna.berglid@vi.se

Susanne Nibelius
Ekonomichef
susanne.nibelius@vi.se

Lena Thelenius
Marknads- och Affärsutvecklingschef
lena.thelenius@vi.se